02141858000
info@tandismahan.ir

درخواست پرداخت ارزی (جدید)


 

 

در صورتی که فقط یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب دارید، دیگر برای پرداخت های ارزی خود نگرانی نداشته باشید! به ویزا کارت/ مستر کارت و... هم نیازی نخواهید داشت. تندیس مهان کلیه امور پرداختی شما را انجام خواهد داد.

در ایران ریال پرداخت کنید و در اروپا یورو تحویل بگیرید! در کمتر از 24 ساعت! بدون نیاز به حضور در بانک و صرافی و...

مبلغ کارمزد موسسه جهت پرداخت ارزی، برای پرداخت بالای 1000 یورو معادل 3% و برای پرداخت زیر 1000 یورو معادل 4% مبلغ درخواستی می باشد.

نکات مهم:

1- حتماً قبل از ثبت سفارش و ارسال درخواست پرداخت، از اعتبار وب سایت مورد نظر و خرید اینترنتی که قصد انجام آن را دارید اطمینان حاصل نمایید. تندیس مهان هیچ گونه مسئولیت حقوقی ناشی از عدم ارائه سرویس خریداری شده به شما پس از نهائی شدن پرداخت را نمی پذیرد و کلیه مسئولیت ها برعهده سفارش دهنده می باشد.

2- در پرداخت از طریق سایت های متفرقه و غیر رسمی، اگر وب سایت موردنظر شما از دیدگاه تندیس مهان جهت انجام پرداخت امن و قانونی فاقد ضوابط و شرایط لازم تشخیص داده شود، سفارش مربوطه لغو و وجه آن مسترد می گردد.

3- به تمامی درخواست های ارسالی پس از ثبت سفارش، ظرف همان روز و حداکثر پس از 24 ساعت از ارسال سفارش رسیدگی شده و پس از اعلام به متقاضی و پرداخت وجه از سوی متقاضی به نرخ روز یورو، پرداخت آنها صورت می گیرد. اما در بعضی موارد با توجه به نوع سفارش و مبلغ ارز درخواستی و یا دلایل احتمالی دیگر ممکن است پرداخت مورد نظر به تعویق افتاده که در این صورت به مشتری اطلاع داده خواهد شد.

4- لطفاً اطلاعات موردنظر در فرم سفارش پرداخت را بطور کامل و بادقت درج و ثبت نمائید.

5- بازخرید ارز پرداختی در سرویس های پرداخت با پی پال، ویزاکارت یا مسترکارت، به هیچ وجه در تعهد تندیس مهان نمی باشد و ما قانوناً هیچگونه مسئولیتی را در قبال عدم ارائه سرویس درخواستی به مشتری، برگشت مبلغ پرداخت شده سفارش و سایر مشکلات احتمالی، نمی پذیریم. بدیهی است در این گونه موارد، تندیس مهان با توجه به شرایط سفارش و کسر کارمزد و هزینه های مربوطه مجاز به اخذ هرگونه تصمیمی می باشد.

6- ارسال اطلاعات صحیح و ارائه توضیحات تکمیلی برای هر سفارش ضروری بوده و مسئولیت آن بر عهده سفارش دهنده پرداخت می باشد. به درخواست هایی که ناقص و بدون ارائه توضیحات تکمیلی و ارسال اطلاعات ضروری باشند رسیدگی نمی گردد.

7- پرداخت هزینه خرید های اینترنتی مربوط به سفارش کالاهای فیزیکی (بطور کل به استثنای خرید از eBay) و سفارش هایی که آنها را به دلیل قوانین تحریمی به کاربران داخل ایران ارائه نمی دهند و نیز پرداخت هزینه سفارش هایی که با قوانین حقوقی و فرهنگی نظام جمهوری اسلامی ایران منافات داشته باشند، از طرف ما امکانپذیر نمی باشد. کلیه سرویس هایی که تندیس مهان ارائه می دهد شامل پرداخت های ارزی اینترنتی مجاز در وب سایت های معتبر و مطابق با قوانین داخلی کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.

8- از قبول این قبیل سفارش ها معذور می باشیم:


- سفارش هایی که ارائه آنها از طرف سرویس دهنده منوط به احراز هویت پرداخت کننده از طریق ارسال مدارک شخصی و یا تماس تلفنی باشد.


- انجام سفارش هایی از قبیل تهیه لایسنس، خرید نرم افزار و یا اجاره سرور، هاست و دامنه (مگر با تاییدیه کتبی مشتری از طریق ایمیل و قبول کلیه مسئولیت های پرداخت).

 
- پرداخت سفارش هایی که تنها پس از پرداخت هزینه، حساب کاربری آنها ایجاد و سرویس موردنظر آن به نام پرداخت کننده ارائه می گردد.

 

9- لطفاً قبل از ثبت سفارش پرداخت از طریق فرم زیر، جزئیات سفارش خود را مطرح نمائید و در صورت تائید جهت پرداخت هزینه سفارش و ثبت نهایی آن اقدام نمائید. در غیر اینصورت تندیس مهان در قبول یا رد سفارش های ارسالی مخاطبین خود هیچ گونه تعهدی ندارد.

10- در صورت کنسل شدن سفارش های پرداختی با کارت های اعتباری (ویزاکارت و مسترکارت) از طرف وب سایت پذیرنده یا به درخواست خود مشتری، زمان برگشت وجوه مورد نظر به حساب کارت ها، حداقل 7 و حداکثر 20 روز کاری می باشد.

11- بازخرید وجوه برگشتی به حساب پی پال ، ویزاکارت یا مسترکارت با کسر کارمزد 25000 تومان و 5% از مبلغ پرداختی با نرخ روز ارز امکان پذیر می باشد. ضمنا کلیه پرداخت های این سیستم توسط تندیس مهان فقط با ارز (یورو - EURO) انجام می شود.

12- کاربران گرامی با پر کردن فرم زیر و ثبت سفارش، متعهد می شوند که کلیه موارد فوق را به دقت مطالعه نموده و تایید نموده اند.

 

از اینکه تندیس مهان را با آگاهی و اطمینان انتخاب نموده اید کمال سپاسگزاری را داریم  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
مبلغ ارز درخواستی (به یورو) را بنویسید. مبلغ ارز درخواستی (به یورو) را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.
آدرس وبسایت (لینک پرداخت) را بنویسید. آدرس وبسایت (لینک پرداخت) را کوچک‌تر از 5000 حرف بنویسید. آدرس وبسایت (لینک پرداخت) را کوچک‌تر از 5000 حرف بنویسید.
نام کاربری در سایت یا ایمیل را بنویسید. نام کاربری در سایت یا ایمیل را کوچک‌تر از 95 حرف بنویسید.
رمز یا کلمه عبور را بنویسید. رمز یا کلمه عبور را کوچک‌تر از 100 حرف بنویسید.
توضیحات ضروری را بنویسید. توضیحات ضروری را کوچک‌تر از 1995 حرف بنویسید. توضیحات ضروری را کوچک‌تر از 1995 بنویسید.

کمی صبر کنید...