گرین کارت greencard

ثبت نام لاتاری گرین کارت امریکا که در ایران به لاتاری مشهور است و واژه صحیح آن "ثبت تقاضای ویزای دایورسیتی" می باشد هر ساله در یک ماه مشخص از سال انجام میشود. وبسایت رسمی KCC ایالات متحده امریکا که بر اساس قوانین مهاجرت و اقامت مصوبه 1990 اقدام به ثبت تقاضا میکند فقط یک ماه در سال باز میشود و  اینکه متقاضیان این ویزا، فقط متقاضی ویزا هستند و ثبت نام لاتاری اصلا به مفهوم صدور ویزا نیست.

 

سازمان خدمات تابعیت و مهاجرت آمریکا (INS) تعداد اپلیکیشن های مجاز و لیست کشورهای مجاز را برای شرکت در برنامه قرعه کشی لاتاری بر اساس قانون های از قبل تعریف شده تعیین مینماید. این قوانین میتواند هرسال تغییراتی داشته باشد. در لاتاری 2017 و لاتاری 2016 ایران 3500 ویزای اقامت دائم را در هر سال از آن خود کرد که در میان دیگر کشورها از نظر تعداد ویزا پیشتاز بوده است.

 

لیست کشور های غیر مجاز هر ساله در هنگام ثبت نام لاتاری مشخص خواهد شد، اما ایران در لیست کشور های مجاز برای ثبت نام لاتاری 2018 می باشد.

 

افراد متاهل می توانند دو مرتبه ثبت نام لاتاری انجام دهند. یک بار آقا به عنوان متقاضی اصلی و همسر و فرزندان زیر 21 سال و ازدواج نکرده به عنوان همراه و یک مرتبه خانم به عنوان متقاضی اصلی و همسر و فرزندان به عنوان همراه. هریک اگر برنده شوند کل اعضای خانواده مهاجرت خواهد کرد.

 

نکته: 

1. به کافی نت ها مراجعه نکنید. آنها فقط یک فرم را با اعتماد به نفس کاذب پر میکنند که هیچ آگاهی در این زمینه ندارند.

2. به آژانس های مسافرتی مراجعه نکنید. لاتاری بر خلاف ظاهر ساده آن یک امر حقوقی است و آژانس های مسافرتی زمینه فعالیت متفاوتی دارند و ممکن است از روی علاقه به پول این خدمات را به شما ارائه دهند.

 

3. عکس صحیح باید با زمینه سفید باشد. حتما در عکاسی انجام شود با نور پردازی صحیح. سایه روی صورت یا پشت سر باعث رد شدن عکس خواهد شد. بودن عینک یا کروات و موی بلند اشکالی ندارد به شرط آنکه باعث رفلکس نور یا پوشاندن صورت نشود. عکس باید (پرسنلی) باشد و حتمابه صورت مربع و به ابعاد 600 پیکسل در 600 پیکسل برای متقاضیان ثبت نام لاتاری و 5 سانتی متر در 5 سانتی متر برای برندگان لاتاری باشد. برندگان لاتاری باید عکس را چاپ شده به همراه ببرند و متقاضیان باید فایل دیجیتالی عکس را استفاده کنند.

موسسه تندیس مهان در این زمینه ثبت نام لاتاری را با مبلغ فقط 75000 تومان انجام خواهد داد و کد پیگیری به شما تحویل داده می شود. مبلغ مورد نظر فقط بایستی آنلاین در این صفحه پرداخت شود.

 

مدارک موردنیاز که به ایمیل info@tandismahan.ir بایستی ارسال شود:

کپی پاسپورت (گذرنامه)

کپی کارت ملی

اسکن عکس با کیفیت مناسب 600 در 600 پیکسل رنگی پشت سفید جدید با سایز حداکثر 240 کیلوبایت.