معمولا شرکت های بزرگ و یا در حال توسعه، برای محصولات و خدمات خود برند یا برندهای ثبت شده ای دارند که جهت گسترش کار و فعالیت خود و معرفی محصولات و خدمات نیاز به بازارهای خارجی و صادرات نیز پیدا میکنند.

ثبت برند در کنوانسیون مادرید، به معنای ثبت برند و علامت تجاری در کشوری غیر از کشور مبدا می باشد. این ثبت برند ابتدا بایستی در کشور مبدا (یعنی کشوری که فرد متقاضی ساکن و متولد آن کشور باشد) انجام شده و سند ثبت علامت تجاری را داشته باشد.

معمولا جهت ثبت برند در کشورهای آسیایی و اروپایی، قیمت و تعرفه ثبت در اداره ثبت علامت آن کشورها با یکدیگر فرق دارد.

موسسه تندیس مهان این افتخار را دارد که توسط وکیل رسمی مقیم در کشور آلمان و اتریش، کلیه امور مربوط به ثبت برند در اتحادیه اروپا شامل 27 کشور اروپایی را از صفر تا صد کار برای متقاضیان محترم به انجام برساند.

تعرفه ثبت برند در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا، بصورت ثابت تا اطلاع ثانوی 8 هزار یورو بوده که شامل کلیه دستمزد ها و واریزی ها و دستمزد وکیل رسمی می باشد.

ضمنا ثبت برند در کشورهای حاشیه میهن عزیزمان ایران، موقتا در کشورهای: گرجستان، ارمنستان، ترکیه و عمان توسط تندیس مهان انجام می شود که هزینه ثبت برند در این کشورها بصورت ثابت تا اطلاع ثانوی برای هر کشور 4500 دلار می باشد.

 

جهت ثبت برند بصورت مادرید و ثبت برند در اروپا با مشاورین ما در ارتباط باشید02141858