ثبت شرکت در کرمانشاه

متقاضیان گرامی جهت ثبت شرکت خود در شهر کرمانشاه میتوانند از طریق تماس با موسسه تندیس مهان بصورت غیر حضوری مدارک خود را از طریق ایمیل، فکس یا سایر راههای ارتباطی ارسال نموده و جهت باقی امور مثل تنظیم اساسنامه و موضوع شرکت، راهنمایی در تعیین نام شرکت و... از کارشناسان ما مشاوره های لازم را دریافت نمایند.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در کرمانشاه

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در کرمانشاه شامل کپی شناسنامه و کارت ملی کلیه اعضا می باشد. پس از اعلام تایید نام شرکت توسط موسسه تندیس مهان، جهت اخذ گواهی عدم سوپیشینه از پلیس+10 اقدامات لازم توسط کلیه اعضای شرکت و بازرسین بایستی انجام شود و کپی شناسنامه و کارت ملی اعضا برابر اصل به همراه مدارک لازم به اداره ثبت شرکت ها ارسال گردد.

مراحل ثبت شرکت در کرمانشاه

مراحل ثبت شرکت در شهر کرمانشاه بصورت زیر می باشد:

ابتدا ثبت نام در سامانه ثبت شرکت ها را از طریق اینترنت گام به گام انجام داده و پس از تایید نهایی اطلاعات حدود یک الی چهار روز بعد، تایید یا عدم تایید نام های شرکت از طریق سامانه اعلام می گردد. درصورت عدم تایید نام مجددا نام های جدید را وارد سامانه نموده و کد پیگیری دریافت میکنیم. در صورت تایید نام، برگه ابلاغیه تایید نام را به همراه تصویر برابر اصل مدارک هویتی اعضا و سهامداران و اصل گواهی عدم سوپیشینه به اداره کل ثبت شرکت های کرمانشاه ارسال می کنیم.

هزینه ثبت شرکت در کرمانشاه
هزینه ثبت شرکت در کرمانشاه شامل دستمزد ما جهت ثبت شرکت در شهر کرمانشاه 150 هزار تومان می باشد. کلیه هزینه های واریزی دولتی نیز طبق فیش در اداره ثبت شرکتهای استان کرمانشاه انجام می شود و پس از آن هزینه درج در روزنامه رسمی کشور به صورت آنلاین بایستی پرداخت گردد.

جهت ثبت شرکت در کرمانشاه فقط با شماره 02141858 تماس بگیرید.