ثبت برند

شاید بارها برای شما اتفاق افتاده باشد که به دنبال کسب و کار و راه اندازی مشاغل در زمینه های گوناگون بوده اید و در پی رسیدن به این هدف راه های متفاوتی را تجربه کرده اید. موسسه تندیس مهان در راستای همین اهداف و کمک رسانی به شما بهترین مشاوران و متخصصان را برای کسب موفقیت و پیشرفت در اختیارتان قرار می دهد.

این نکته را در نظر داشته باشید که برای ورود به هر زمینه ای لازم است جوانب مختلف و علم آن کار را بدست آورید تا پیشرفت و موفقیت بهتری در آن عرصه داشته باشید. درصورت ورود بدون علم و آگاهی در یک حیطه کاری، نه تنها باعث پیشرفت و موفقیت شما نمی شود بلکه این امر باعث ضرر و زیان های جبران ناپذیری شده  که بالاترین ضرر آن از دست رفتن زمان می باشد؛ البته برای افرادی که به اهمیت زمان پی برده اند.

یکی از مسائلی که به شما کمک می کند تا کسب و کار بهتری داشته باشید اخذ گواهینامه نام تجاری یا همان ثبت برند است که می تواند حرفه های مختلف با کالاهای متنوع را دربر بگیرد. با ثبت برند یک محصول می توانید انحصار آن محصول را در اختیار خود بگیرید و ضمن مواجه شدن با فرصت های بیشتر، از مزایای مختلف انحصاری بودن آن استفاده کنید.

یکی دیگر از مسائل مهم درثبت برند دانستن اطلاعات لازم برای انتخاب نام محصول و چگونگی تعیین نام می باشد که مشاوران و متخصصان سابقه دار موسسه تندیس مهان در این امر شما را یاری می رسانند.

پس از آنکه نام محصول خود را انتخاب کردید باید به دنبال ثبت علامت نیز باشید به عبارتی دیگر، اگر شما ثبت علامت ننمایید از مزایای حقوقی نمی توانید بهره مند شوید. هنگامی که ثبت برند می نمایید باعث بهتر دیده شدن محصول خود می شوید که این امر به شما امکان به دست آوردن بازارهای بزرگتر، آشنا شدن با تاجران بین المللی، مقابله با محصولات مشابه خارجی، امکان اشتغال زایی بومی، تقویت اقتصاد کشور و کسب اعتبار در بین مردم را فراهم می کند.

در واقع با ثبت برندی به نام خود می توانید وارد عرصه ی بزرگتری از دنیای تجارت و اقتصاد شده و به موجب آن، بازده بیشتر، موثرتر و همراه با سود دهی بیشتری را نتیجه بگیرید.

ضمنا یک نام تجاری به همراه تصویر یا لوگو بسیار چشمگیر تر بوده و بهتر در ذهن مشتری باقی خواهد ماند. ثبت تندیس مهان توسط تیم قوی طراحی لوگو بهترین و شیک ترین لوگوی موردنظر شما را با قیمت مناسب طراحی خواهد نمود.

 

با ما در تماس باشید 02141858